Люди

Анушкевичус запевняє, що 5 батальйон у зоні АТО забезпечений добре

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус разом з міським головою Коломиї Ігорем Слюзарем відзвітувались про спільну поїздку у зону АТО. У вівторок, 22 липня, на прес-конференції вони повідомили, що відвезли бійцям 5 батальйону два тепловізора, вартістю більше 100 тис. грн., оптику, маскувальні сітки, продукти харчування та інше.

DS

Міські голови побували не лише у базовому таборі батальйону, але й на усіх блокпостах, в тому числі й на найвіддаленішому, п’ятому, за 10 км від Амвросіївки. На ночівлю зупинялись в аеропорту Маріуполя, в якому базується батальйон «Дніпро», де зустрілись з керівництвом цього батальйону та із легендарним сотником Самооборони Майдану Володимиром Парасюком, який зараз у лавах збройних сил України на передовій.

За словами Віктора Анушкевичуса, бійці добре забезпечені формою, зброєю, бронежилетами та продуктами харчування. Тому просили не витрачати грошей на купівлю непотрібних речей. Також міський голова Івано-Франківська зазначив, що прикарпатцям на Донбасі дуже допомагають місцеві мешканці.

З технічного забезпечення бійці батальйону потребують приладів нічного бачення та лазерних дальномірів з дальністю бачення не менше 1 км, маскувальних сіток. З іншого – це засоби гігієни, шкарпетки та білизна, кава та цигарки.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні