Люди

Аби не забували. Франківським студентам показали фотовиставку «Реалії війни»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 22 вересня, студенти Університету Короля Данила мали можливість послухати розповіді про війну та героїв на передовій від волонтера Олега Кушніра. Також побачити усе сказане ним на фотовиставці «Реалії війни».

Олег Кушнір – засновник благодійного фонду «Бонум», військовий волонтер з 2014 року, письменник та музикант. Зараз він на реабілітації й їздить Україною з презентаціями фотовиставки та зустрічається з молоддю, пише Репортер.

На виставці представлено фото періоду 2016-2018 років. Усі вони зроблені на «нулі» – Мар’янка, Піски, Лисичанськ. Їх робили різні волонтери під час поїздок до військових.

За словами Олега Кушніра, це робили свідомо, аби потім через фото переносити ті події, що там відбуваються на мирні території. Аби люди не забували.

Виставка супроводжується лекцією-бесідою, – говорить Олег Кушнір. – Я розповідаю про ті події, про ціну нашої свободи і закликаю – пам’ятати й поважати наших героїв. Від початку вторгнення уже п’ятеро моїх побратимів загинули. Загинув мій хороший друг Віталій Силюк (Грач) з Франківська. Залишив трьох дітей і пішов добровольцем. Такі зустрічі – є шана їм, нагадування молоді, яка це ціна. На виставці багато портретів. На жаль, багато з цих людей вже нема в живих і вони лишилися у пам’яті і на цих фото.

Авторка: Світлана Лелик

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.