Люди

64 тисячі франківців долучились до «Єдиного вікна» газовиків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього року, за дев’ять місяців роботи центру з обслуговуванні клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз», послугами «Єдиного вікна» скористалися понад 4 тис. прикарпатців. З них 78 уклали договори на стандартне приєднання до системи газопостачання, ще 2,5 тис. отримали оперативні та якісні послуги з оформлення проектної документації та технічних умов, монтажу газових приладів і газопроводів, заміні, встановленню чи повірці лічильників тощо. Крім того, газовики надали майже 6 тис. консультацій по телефону.

gaz[2]

Загалом, з часу створення «Єдиного вікна» його послугами скористалися 64 тис. споживачів. Нагадаємо, перший такий центр був відкритий у 2005 році в Івано-Франківську, а згодом і в інших 12 управліннях газового господарства.

«Наша робота завжди спрямована на покращення надання послуг і діяльність «Єдиного вікна» — це ще один крок назустріч споживачеві, — каже Ярослав Капущак, заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз». — Таким чином людям не потрібно оббивати пороги кабінетів різних інстанцій, збирати документи, стояти в чергах. Усі питання, пов’язані з новою газифікацією чи оформленням документів, вирішуються в нашому центрі у максимально короткі терміни. Для оформлення послуги людині необхідно лише звернутись у «Єдине вікно».

Як свідчить статистика, щороку кількість клієнтів «Єдиного вікна» збільшується на 30%, оскільки це зручно та швидко.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.