Люди Фото

17 грудня народилася Міла Йовович. Цікаві факти з життя акторки (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мілу Йовович часто називають втіленням американської мрії. ЇЇ біографія розповідає про успішну зірку кінематографа та справжню гордість українців. Це й не дивно, адже Міла Йовович — киянка.

Біографія Міли починалася як історія звичайної дівчинки. І, можливо, її життя склалося б зовсім інакше, якби мама не наважилася вивезти її в Сполучені Штати Америки.

Дитинство емігрантки.

Отже, почнемо з того, що прізвище Міли, насправді, правильно читається не Йовович, а Джововіч. Саме так звучить прізвище її батька — Богдана Джововіча. Він приїхав вчитися до Києва з Чорногорії. Там Міла і з’явилася на світ в 1975 році, 17 грудня.

Спеціальність тата Міли — лікар-педіатр. А ось біографія її матері говорить про те, що ми могли бачити в типових радянських фільмах. Галина Логінова знялася в таких картинах, як “Тіні зникають опівдні”, ” Багато шуму з нічого”.

Після весілля, Галина і Богдан жили в Дніпропетровську. Міла ходила в дитячий садок, як і всі дітки в її віці. Потім настав 1979. Батьки вирішили емігрувати до Сполучених Штатів Америки. Звичайно ж, Мілу вони взяли з собою. Спочатку, щоправда, їх сім’я жила в Лондоні, потім в Сакраменто, але врешті-решт вони приїхали в Лос-Анджелес, де і залишилися назавжди.

В Америці сім’ю Джововіч стали називати Йовович, а Міла почала писати своє ім’я через дві букви «л». Жити в чужій країні спочатку було дуже складно. Галина та Богдан, люди з вищою освітою, працювали звичайною прислугою в сім’ї режисера де Пальма. Міла ще була маленькою для роботи і вона ходила до школи.

На початку вісімдесятих холодна війна знову дала про себе знати. Про те, що Міла з Радянського Союзу, знали всі однокласники. За це до дівчинки ставилися з певною недовірою. Та це лише зміцнило в дівчинці почуття гордості за своє коріння.

«Я досягла успіху завдяки величезній силі волі, якій я зобов’язана своїм походженням», – твердить Йовович у своїх інтерв’ю.

Все завдяки мамі.

Мама Міли розуміла, що вона ніколи не зможе бути в Америці повноцінною актрисою, а ось у доньки є всі шанси. Тим більше, що Міла – дівчинка розумна і талановита. Тому мама вирішила зробити все, щоб донька змогла досягти успіху. Вона важко працювала, щоб оплатити Мілі уроки музики, танців і заняття з акторської майстерності.

Але, як би важко не було Галині, її праця дуже скоро почала давати плоди. В одинадцять років Міла з’явилася на обкладинці італійського журналу «Леі». А незабаром дівчинку вже запросили на фотосесію в журнал «Мадмуазель». До речі, в той час викликало подив і навіть деякий ажіотаж те, що модель неповнолітня.

Навколо Міли піднімали галас, а, як відомо, чорний піар просуває і розкручує найкраще. Тому, поки на американському телебаченні обговорювався той факт, що Міла бере участь у фотосесіях, вона знімалася для десятків найрізноманітніших журналів. У сім’ї Йовович нарешті стали з’являтися пристойні гроші, і все це завдяки Мілі.

Але все ж ніколи не варто забувати про маму актриси. Саме вона постійно допомагала дочці, намагалася зробити все, щоб вона не згубила талант і домоглася максимального результату. Але Міла була підлітком, тому часто не слухала маму. Тим більше у неї були свої власні гроші, п’ятнадцятирічному дівчиську здавалося, що вона вже самостійна і може робити все, що вважатиме за потрібне. В тому віці у них з мамою були розбіжності. Аналізуючи свою поведінку зараз, Міла каже, що дуже вдячна мамі за опіку. Багато її знайомих “підсідали” на наркотики і робили безліч дурниць. А опіка мами допомогла їй уникнути багатьох проблем.

Актриса і співачка.

Міла була молода і красива. Мама розуміла, що якщо вона буде працювати тільки моделлю, то через кілька років кар’єра дочки завершитися. Тому Галина наполягала на тому, щоб Міла знімалася в кіно. Так Йовович потрапила в картину «Повернення в блакитну лагуну». Цей фільм виявився гарним, цікавим і якісним. Так до дівчини прийшла популярність.

Незабаром вона була задіяна на зйомках фільму «Чаплін», де грала дружину головного героя. Таким чином, вже у вісімнадцять років Міла стала зіркою.

Тоді вона вийшла заміж за Шона Ендрюса. Але, вже через місяць стало ясно, що молоді люди занадто поспішили і сприйняли пристрасть і закоханість за справжні почуття. Вони розлучилися і Міла вирішила зайнятися чимось новим.

У неї гарний голос. Вона записує свій альбом, в якому навіть є одна пісня рідною українською мовою. Загалом, Міла має прекрасний голос, а її пісні у фолковому стилі завжди подобалися шанувальникам. У свій час Йовович гастролювала по містах Сполучених Штатів Америки, а також і по європейських країнах. І скрізь її приймали “на ура”.

Але потім Міла знову повернулася до кінематографа, і на музику вже не залишилося часу. Причиною її повернення стало знайомство з Люком Бессоном і зйомки в гучному, відомому по всьому світу фільму «П’ятий елемент». На кастинг до Люка Бессона в картину «П’ятий елемент» дівчина з’являється без брів (зафарбувавши їх блискучим гримом), зате на 20-сантиметрових платформах.

Бессон називає образ вульгарним, позбавленим смаку і відмовляє в ролі. Однак Міла не надто засмучується, ніби вже знає, що ця зустріч – не остання. За декілька місяців вона помічає режисера біля басейну готелю, в якому зупинилася, і вирішує піти привітатися: «Привіт! Я та дівчина, якій ви не дали ролі!» Збентеженому Бессону, який мирно засмагав на сонечку, нічого не лишається, як сказати «вже взяв» і… закохатися.

«П’ятий елемент» приносить Йовович світову славу. Наступна картина Бессона за її участю «Жанна д’Арк» закінчується ще більшим успіхом. Міла геніально впоралася з роллю. Після цієї картини про неї заговорив увесь світ. Йовович прокинулася дуже популярною актрисою, яку хотіли бачити у себе в картинах багато режисерів.

Міла вийшла заміж за Люка Бессона, потім розлучилася з ним, але встигла знятися ще в декількох його картинах. На сьогоднішній день вона заміжня за іншим режисером, Полом Андерсоном. У них є дочка, і в шлюбі вони щасливі.

Міла пишається тим, що вона слов’янка, знає українську мову, ходить в українську церкву. Тому не зважаючи на те, що вона живе в Америці, Йовович завжди пам’ятає звідки вона родом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.