Люди

11-річний Дмитрик Качкан з Івано-Франківська потребує допомоги. У хлопчика рак крові

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Другий місяць в лікарні Івано-Франківська лікується 11-річний Дмитрик Качкан. У хлопчика виявили рак крові. Єдина надія на порятунок – операція за кордоном ціною у 50 тисяч євро. Його мати, яка після загибелі чоловіка одна виховує двох дітей, просить всіх небайдужих допомогти зібрати гроші для сина.

 

“Все почалося півроку тому. Дмитрик захворів. Була температура, кашляв, насморк. Думали грип. Але хвороба не відступала більше місяця, мені це дуже не подобалося. Ліки протизастудні і протигрипозні не діяли. Кашляв постійно, здали аналізи. В сина виявили страшний діагноз: гостра Т-лімфобластична лейкемія, рак крові”, – розказує Галина Качкан, мати хлопчика.

Галина сама виховує двох дітей. Крім Дмитрика в неї є ще 3-річна донечка Єсенія. Батько хлопчика помер, коли старшому було всього 2 роки. Загинув трагічно в дорожній аварії. Щоб утримувати малих, жінка працювала на двох роботах та зараз цього заробітку на лікування тяжкої недуги сина не вистачає, пише Gazeta.ua.

“У мене на руках залишилося двоє дітей. Батько Дмитрика помер, а з другим своїм чоловіком я розлучена. Від сина завжди відчувала підтримку і допомогу. Він такий уважний був і до мене, і до сестрички, як щось лиш трапиться, одразу спішить на допомогу. Придивитись за малою чи в магазин збігати, чи по ліки – навіть його просити не треба. Навіть зараз як справжній чоловік, я інколи засмучена, а він мене заспокоює: мама, все буде добре! Син дуже любить природу. Багато часу на вулиці проводив то плавання, то велосипед, то ролики. Такий рухливий і веселий хлопчик. Мріє програмістом стати. А тепер важко себе почуває, навіть голову підвести йому тяжко”, – додає Галина.

Дмитрику провели вже кілька процедур хіміотерапії. Але у дитини піднялася температура. Зробили невеликий перерив в лікуванні. Більше нічим вітчизняні клініки помогти маленькому пацієнту не можуть. Дмитрика на лікування запросили медзаклади Німмечини та Угорщини.

 

“Гостра лейкобластична лейкемія, це одна з найважчих форм лейкемії. Дитина у нас перебуває вже 2 місяці, стан важкий. Проводили хіміотерапію. Зараз робимо все, щоб стабілізувати стан хлопчика. Врятувати його можуть іноземні колеги”, – говорить Алла Іваненко, завідуюча відділом Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

За кордоном Дмитрику пропонують лікування, яке б підготувало хлопчика до операції з пересадки кісткового мозку. На виїзд та лікування потрібно зібрати 50 тисяч євро, далі будуть потрібні кошти на лікування.

“Благаю всіх про допомогу. Сама б зробила все аби дитину поставити на ноги, але моїх сил недостатньо, а так хочеться щоб синова мрія здійснилася, він дуже хоче прокидатися здоровий дома”, – каже мати дитини.

Реквізити для допомоги:
картка ПриватБанк 5168 7572 9202 6251 Качкан Галина Романівна, призначення платежу: благодійна допомога на лікування дитини.
тел.: (095) 139 99 36.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.