Люди

11-річна франківка танцями зібрала 70 тис грн для ЗСУ (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

11-річна Альбіна Кулакова професійно займається хореографією з 5 років. Вона надихнулася дітьми, які  збирають гроші для ЗСУ і танцюючи на стометрівці у Франківську зібрала 70 тис. грн. Днями зібрані гроші вона передала фонду Сергія Притули. Про це повідомила її мама Тетяна Кулакова, пише Репортер.

Аліна Кулакова зібрала для фонду Притули 70 тис грн

Це було дуже непросто фізично. Інколи їй ставало так погано, що я не на жарт хвилювалася. І морально, звісно, теж було непросто. Постійні перешкоди з погодою і ще багато різних нюансів. Але з Божою і вашою допомогою Альбіна справилася, як завжди! Щаслива, що виховую таку працьовиту, свідому, наполегливу, щиру, талановиту, цілеспрямовану і дуже патріотичну дитину, – розповіла Тетяна Кулакова.

Гроші Альбіна зібрала ще у жовтні. Для цього танцювала 14 разів від 1,5 до 2 годин. Дівчина дуже хотіла безпосередньо зустрітися з Сергієм Притулою, бо, за словами мами, дуже йому довіряє. Аби організувати зустріч, довелося трохи почекати. Врешті мрія Альбіни здійснилася.
Дівчинку підтримувала мама, її подруги та тренерка, яка старалася бути поряд якнайчастіше. Студія, у якій займається Альбіна, надала юній волонтерці татамі й велику колонку. Одного разу Альбіна танцювала 2,5 години з невеликими перервами. Коли вдруге прийшла на стометрівку, почався дощ. Дівчинка здійснила свою мрію — танцювати під дощем, використовуючи акробатичні трюки. Навіть під час дощу за 15 хвилин вона зібрала тисячу гривень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.