Культура Світ Соціум

Косівчани зробили онлайн-магазин етнотурів

Google+PinterestLinkedInTumblr
Проект “Raido” об’єднав у собі ідеї таких популярних серед туристів порталів як booking.com, tripadisor.com, expedia.com.

Про це повідомив Віталій Передерко, начальник відділу туризму та міжнародної технічної допомоги Івано-Франківської ОДА, пише Репортер.

“Створено новий інноваційно-туристичний, багатофункціональний ресурс Raido для промоції одного з найголовніших скарбів краю – середовища народних ремесел як мистецького, культурного та туристичного явища”, – йдеться в дописі.

Це один із результатів проекту національної співпраці «Онлайн мапа культурного маршруту народних ремесел Гуцульщини» у межах програми Culture Bridges у партнерстві ГО «Perfect Art Group» і Косівської районної ради, за підтримки Косівської міської ради.

У перспективі ресурс Raido буде особливим ресурсом, який покликаний надавати туристам різноманітні послуги, що формуватимуться на основі наявної людської, матеріальної, історичної бази народних ремесел.

Організатори проекту кажуть, що відтепер Косів, Косівщина і народні ремесла Гуцульщини набудуть більшої присутності у найбільших пошукових системах.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.