Культура

Картини студентів-дизайнерів УКД прикрасили стіни лікарні Мечникова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Викладачі кафедри дизайну й студенти 2-го курсу спеціальності «Дизайн» Університету Короля Данила підтримали ініціативу ведучої 1+1 Марафон Наталії Мосейчук та спільними зусиллями створили 20 картин. Днями роботи були передані до дніпровської лікарні імені Мечникова. Саме цей заклад приймає та лікує поранених захисників і захисниць. Полотна з УКД увійшли до арт-інсталяції, яка сприятиме лікуванню та реабілітації бійців.

З цієї нагоди відбулася онлайн-трансляція за участю Наталії Мосейчук та головного лікаря лікарні імені Мечникова Сергія Риженка, який був вражений унікальними картинами, що спеціально були створені для лікарні. Також він висловив свою вдячність ініціаторам проєкту.

Читайте: З війни на весілля. Франківці Ася та Богдан чекають побратимів на свято

Сергій Риженко зазначив, що ці художні роботи стали справжньою прикрасою лікарні та створюють затишну атмосферу для військових. А ініціаторка арт-проєкту Наталія Мосейчук наголосила на важливості спільної допомоги нашим захисникам.

Я питала в психіатрів і психологів, наскільки картини допомагають відновлюватися. Мені сказали, що це – 100%-ий результат. Бійці почуваються, як вдома. Бійці розуміють, куди вони мають прийти. Точка їхнього повернення – це мирний час з родиною. Мені здається, що коли кожен буде робити те, що може – вийде на краще для всіх. Тому я надзвичайно вдячна за те, що ви відгукнулися, – розповіла вона.

Університет Короля Данила з радістю відгукнувся на ініціативу та закупив матеріали для картин.

Хочемо подякувати лікарям за їхню роботу та військовим, які захищають нашу країну. Картини – крапля в морі в порівнянні з тим, що ви робите. Радіємо, що можемо вас надихати творчістю студентів УКД. Вдячні, що дозволяєте юним талантам навчатися, творити і дарувати частинку свого тепла для вас, – звернулася до учасників заходу керівниця відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю УКД Наталія Григорська.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.