Відео Кримінал Світ

Зведення з зони АТО, 19 листопада 2014

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пропонуємо пригадати події середи, 19 листопада, із зони антитерористичної операції. Зведення читайте щовечора на нашому сайті.

Ситуація на території Донецької та Луганської областей залишається напруженою. Бойовики продовжують обстрілювати та атакувати позиції сил АТО. Водночас загострюються конфлікти між різними терористичними угрупованнями у районах, підконтрольних бойовикам.

Минулої доби найбільш активні обстріли позицій АТО зафіксовано на Донецькому та Дебальцевському напрямах, а також біля Бахмутівської траси.

У зоні проведення антитерористичної операції на сході України загинули 74 воїна-афганця. Про це під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком повідомив голова Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану Сергій Куніцин.

За добу в АТО загинули двоє українських військових, ще 13 поранені.

Коломийські волонтери привезли у зону АТО близько 5 тон допомоги.

Наразі у полоні терористів на сході України залишаються 333 військових, 41 доброволець та 2 представника ЗМІ, повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

Анушкевичус назвав Міноборони нелюдами: сім’я загиблого в АТО прикарпатця досі без обіцяної квартири.

Головний редактор сайту та журналіст газети «Репортер» Микола Волков після нетривалого навчання вже майже три місяці воює на Донбасі, незважаючи на поганий зір і не дуже здорове серце. Більше про хлопців з передової тут: “А тепловізор — це реально?” Крик душі волонтера.

19-11[1]

 

 

 

 

Write A Comment