Кримінал

Захисник Михайла Дерещука наполягає, що «стрільцю» потрібне лікування (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 13 березня, в Івано-Франківському міському суді розпочалось підготовче засідання по справі Михайла Дерещука, відомого як Дира. Його обвинувачують у ст. 115 ч. 3 – закінчений замах на вбивство.

Засідання розпочала колегія суддів: Наталія Деркач, Олеся Зеленко та Дмитро Руденко.

Прокурор клопотав, аби продовжити тримати обвинуваченого під вартою протягом 60 діб, щоб він не мав впливу на свідків, які зазначені у справі.

Захисник обвинуваченого Клименко заперечив, мовляв, Дерещук потребує лікування і жодним чином на свідків впливати не буде.

Клименко клопотав про повернення обвинувачувального акту, мовляв, у ньому не вказаний мотив. Також він додав, що докази здобули з порушенням права на захист. Клименко каже, що слід призначити судово-медичну експертизу, бо вона неповна, та судовопсихологічну експертизу, якої не було взагалі.

Сам Михайло Дерещук клопотав про повернення його речей, які вилучили при затриманні та тих, які він добровільно надав для проведення експертизи.

«На якій підставі ви мене зараз утримуєте? Тримаєте незаконно, – заявив Дерещук. – Те, що я можу комусь погрожувати, що є факти? Що я можу зникнути – це все на словах, це має бути на папері».

Суд відправився в нарадчу кімнату.

Нагадаємо, 31 липня поблизу міської ратуші впритул розстріляли автомобіль “Ауді”, в якому був місцевий підприємець Ігор Гербін, більш відомий за прізвиськом Червонець. Поліцейські встановили, що стріляв у підриємця Михайло Дерещук. Автомобіль, на якому зловмисник втік, знайшли протягом години, в машині був і пістолет. Того ж дня поліція затримала Дерещука у приміському селі Чукалівка.

Суд продовжив термін тримання під вартою обвинуваченого до 11 травня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.