Кримінал

За розповсюдження порнографії івановранківець заплатить 1700 гривень штрафу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області оштрафував на 1700 гривень чоловіка, який виставив “Вконтакті” порнографічне відео, пише Курс.

“Обвинувачений, як користувач соціальної мережі “Вконтакті”, опублікував для вільного доступу та демонстрації  іншим користувачам соціальної мережі відео-зображення, що демонструють у грубо натуралістичній, вульгарній формі статеве життя людей – статеві органи й сексуальні відносини”, – йдеться в рішенні суду.

Згідно з висновком експерта відео містить ознаки порнографічного характеру.

У ході проведення досудового розслідування  між прокуратурою Рожнятівського району та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості. Сторони узгодили, що за скоєння даного злочину призначається покарання за ч. 2 ст. 301 КК України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.

Суд затвердив угоду між сторонами. Зобов’язав підсудного заплатити 1700 гривень штрафу та відшкодувати в дохід держави 2360,8 гривень за проведення судових експертиз.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.