Кримінал

За розбій, зберігання зброї та вирощування конопель калушанин проведе за ґратами майже 4 роки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калуський суд позбавив волі юнака за скоєний розбій, зберігання вогнепальної зброї та вирощування конопель.

Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення 24-річного обвинуваченого, який вчинив напад з метою заволодіння чужим майном. Поєднаним з погрозою застосування насильства, зберігав вогнепальну зброю та бойові припаси без передбаченого законом дозволу; та незаконно посіяв і вирощував коноплі у кількості десяти рослин, пише Репортер.

розбій

Обвинувачений у суді визнав свою вину у вчинені кримінальних правопорушень, які йому інкримінуються. Пояснив, що точної дати не пам’ятає, але пригадує, що зранку одного осіннього дня прогулювався по місту. На пішохідному переході біля технікуму зіштовхнувся з потерпілим і через це поконфліктував з ним.

В потерпілого з собою була сумка. Після цього пішов додому і взяв пістолет та побіг на автобусну зупинку. Там зайшов в автобус, дістав пістолет і погрожуючи ним забрав в потерпілого сумку. З цією сумку вибіг з автобуса і покинув місце події.

Зазначений пістолет і набої до нього він знайшов біля кафе в 2015 році. Він усвідомлював, що це вогнепальна зброя. Віднайдений пістолет з набоями він переніс до квартири, де проживає, і там зберігав.

Щодо рослин коноплі, які були віднайдені в нього під час обшуку, то пояснив, що він посадив їх приблизно за тиждень до того, як був проведений обшук.

Зазначив, що потерпілому завдану шкоду відшкодував в повному обсязі. За вчинене розкаюється, просив суворо не карати, обіцяє, що в подальшому правопорушення не вчинятиме.

При призначенні покарання, суд врахував, що на момент вчинення вище описаних кримінальних правопорушень обвинувачений уже мав судимість. Водночас юнак на шлях виправлення не став.

Суд вирішив призначити обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки 9 місяців та зарахував йому у строк покарання, строк його попереднього ув’язнення.

Читайте також: Прикарпатцю, який побив дівчину через смс, дали 150 годин громадських робіт

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.