Кримінал

За побиття батька мешканець Калущини отримав 5 років тюрми

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За побиття свого батька мешканець Калуського району отримав 5 років позбавлення волі.

18 травня Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінального провадження за ч. 1 ст. 121 КК України (умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень).

побиття

Згідно з матеріалами справи, обвинувачений за місцем свого проживання, діючи умисно, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, за допомогою дерев’яного табурета, металевої милиці та ніжки від стола, наніс удари по голові та руках своєму батькові від яких той впав на підлогу.

Внаслідок умисного побиття потерпілому спричинено тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, забоєм головного мозку середнього ступеня тяжкості, множинними забійними ранами, синцями, що згідно висновку експерта відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, як таких, що є небезпечні для життя в момент спричинення.

Читайте: У Франківську військовому призначили два роки тюрми за втечу з місця служби

У судовому засіданні, обвинувачений свою вину у вчиненні злочину, який йому інкримінується, визнав. Вказав, що не може пояснити причину такої своєї агресії. До цього випадку відносини з батьком в нього були добрі. Розкається за вчинене і дуже жалкує, що так вчинив.

Потерпілий станом на час розгляду цієї кримінальної справи помер.

Під час постановлення вироку суд враховував, що згідно з висновком судово-психіатричного експерта обвинувачений психічними розладами не страждає і не страждав на період часу, що відноситься до інкримінованих йому протиправних дій. Виявляє ознаки РПП внаслідок вживання психоактивних речовин та алкоголю, резидуральний розлад особистості та поведінки.

На період часу, що відноситься до інкримінованого йому злочину перебував у стані та перебуває на даний час, при якому здатний в повній мірі усвідомлювати свої дії та керувати ними. Застосування примусових заходів медичного характеру не потребує.

Таким чином суд призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.