Кримінал

За минулий місяць поліція Франківщини отримала 144 звернення про домашнє насильство

Google+PinterestLinkedInTumblr

Від початку поточного року поліцейські мобільної групи відреагували на 144 звернення з приводу вчинення домашнього насильства.

Більшість цих повідомлень подані жінками – 53, чоловіками – 9 та дітьми – 18, пише Репортер з посиланням на поліцію області.звернення

З метою постійного контролю та превенції правопорушень, пов’язаних із насильством в сім’ях, поліцейські Івано-Франківщини продовжують працювати в посиленому режимі та оперативно реагувати на всі прояви насильства.

Також правоохоронці щоденно аналізують заяви й повідомлення, пов’язані з домашнім насильством, аби вчасно надати допомогу людям

До адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового) притягнуто 53 правопорушників, винесено 53 термінових заборонних приписів домашнім кривдникам та розпочато 3 кримінальних проваджень.

звернення

Нагадаємо, в Івано-Франківську продовжує свою роботу мобільна група з протидії домашнього насильства.Поліцейські цілодобово реагують на повідомлення про протиправні дії за фактами вчинення домашнього насильства та вживають усіх заходів аби припинити правопорушення, притягнути винних осіб до відповідальності та мінімізувати негативні наслідки постраждалих.

Читайте: Шахраї ошукали двох прикарпатців на 64 тис грн

Поліція Івано-Франківщини звертається до громадян не замовчувати про домашнє насильство! Якщо ви стали жертвою насильства або вам відома інформація про особу, стосовно якої вчиняється домашнє насильство, – не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.