Кримінал

За матеріалами СБУ Прикарпаття засудили підприємців, які співпрацювали з окупантами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Доказову базу збирали оперативники та слідчі СБУ в Івано-Франківській області.

Директора та головного бухгалтера підприємства з тимчасово окупованого Донецька засуджено до 8 років ув’язнення за матеріальну та фінансову підтримку окупаційної адміністрації, інформує пресслужба СБУ Івано-Франківської області, пише Репортер.

Завод, про який йдеться, перереєстрований за «законодавством» т. зв. «ДНР». Він постачає «установам» та незаконним збройним формуванням терористичної організації спецодяг і амуніцію.

Слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області встановили, що підприємство щороку сплачує до «бюджету» маріонеткового утворення близько 1 млн грн податків. Ці кошти йдуть на підтримання функціонування окупаційної влади та незаконних збройних формувань.

За фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України, директора та головного бухгалтера підприємства в порядку спеціального судочинства заочно засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, – йдеться у повідомленні.

Викриття протиправної діяльності проводили співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області. Обвинувачення в суді підтримувала Івано-Франківська обласна прокуратура.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.