Кримінал

За 2 коньяки, 3 сирки «Дружба» і штик-ніж – у Надвірній судили громадянина росії

Google+PinterestLinkedInTumblr

12 жовтня Надвірнянський районний виніс вирок у справі уродженця села Середній Майдан, Надвірнянського району, громадянина росії.

Як ідеться у матеріалах справи, 23 січня цього року чоловік викрав в магазині 2 пляшки бренді “Старий Кахеті” та 3 плавлені сирки “Дружба”.

сирки

Тоді він пройшов касову зону і намагався вийти з приміщення магазину, однак його затримав працівник охорони.

Таким чином його дії кваліфікуються, як «закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжку) в умовах воєнного стану».

Крім цього, більше 10 років тому обвинувачуваний у лісовому масиві села Вишнівці Надвірнянського району знайшов штик-ніж військового зразка. Розуміючи, що цей ніж є холодною зброєю, для зберігання якої потрібний спеціальний дозвіл, привласнив знайдене та зберігав за місцем свого проживання.

13 лютого цього року він пішов лісу з метою заготівлі дров за допомогою вказаного ножа і приблизно о 12.30 видав ніж працівникам поліції.

Таким чином, його дії кваліфікуються як «незаконне носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу».

Обвинувачений визнав свою вину. У судовому засіданні дав такі показання. Зазначив, що у нього понад 10 років був ніж з яким він ходив постійно до лісу. Вказав, що у багатьох мешканців села є такі ножі, тому він і не здав ніж у поліцію.

Крім цього, у січні 2023 року він зайшов у продуктовий магазин, де зазвичай купляє продукти. Світло у магазині було тьмяне, оскільки у зв`язку з воєнним станом були постійні відключення. Скориставшись цим обвинувачений крім хліба і кефіру, взяв ще 3 плавлені сирки і 2 пляшки коньяку.

Сирки і коньяк заховав, а за хліб і кефір розрахувався на касі. Коли намагався вийти з приміщення магазину його затримав охоронець. Потім викликали поліцію.

Суд ухвалив визнати чоловіка винним та призначити остаточне у виді позбавлення волі на строк 5 років.

Разом з цим звільнити його від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком два роки.

Читайте: У Надвірній проголосували за припинення діяльності релігійної громади УПЦ МП

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.