Кримінал Люди

“Відсутнія обізнаність, що з цим робити і як боротися” – радник Авакова про корупцію у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Франківську радник міністра МВС Володимир Мартиненко розповів про боротьбу з корупцією.

У четвер, 30 травня, у Франківську відбувся круглий стіл, присвячений питанням боротьби з корупцією. На нього зібралися підрозділи по боротьбі з корупцією з вісьми областей західної України, а також викладачі, студенти та іноземні гості.

”Тіньова економіка фінансує корупцію і виходить замкнене коло, – каже Володимир Мартиненко. – Але ми проводимо роботу, практично щотижня заарештовують чиновників, які порушують антикорупційне законодавство. Є велика проблема – відсутність обізнаності, що з цим робити і як боротися”.

Також, на думку радника міністра МВС, проблемою є те, що законодавство постійно міняється і ефективність роботи органів, які боряться з корупцією, низька.

”Говорити, що все гладко – це неправда. Але, використовуючи міжнародний досвід, можна вибудувати несприйняття людей, пов’язаних з корупцією. Через рік чи два можна робити якісь зрізи, висновки”, – говорить Мартиненко.

Сергій Чернявський, проректор Національної академії внутрішніх справ розповів, що на круглому столі презентують здобутки у антикорупційній роботі.

”Сьогодні презентують програму, яку можна установити на персональний комп’ютер людини, уповноваженої боротися з корупцією. Вона спрощує роботу завдяки нормативно-правовій базі та методиці роботи. Також в академії ми завершуємо працювати над авторським науковим коментарем до закону України про запобігання корупції. В академії проходять курси для підвищення кваліфікації”, – каже Чернявський.

Також, на брифінгу повідомили, що Нацполіція готова до парламентських виборів.

”Зараз уже йде реєстрація звернень. Відкрито дві справи з порушення виборчого законодавства. В Івано-Франківській області, наскільки я пам’ятаю, звернень не було”, – говорить Володимир Мартиненко.

В Україні уже відбулися три круглі столи про антикорупційну роботу: у Харківській, Дніпропетровський областях та у Львові.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.