Кримінал

У Франківську судили таксиста, який вкрав у п’яного пасажира мобілку і картку, зняв гроші та набрав кредитів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

9 травня Франківський міський суд виніс вирок у справі таксиста, який обікрав нетверезого пасажира.

Він забрав у нього мобільний телефон та банківську картку. Мало того, що зняв з картки гроші, так ще й узяв на його персональні дані швидкий кредит, пише Репортер.

таксиста

Як ідеться у вироку в липні 2020 року потерпілий разом з двома товаришами випивали в гаражному кооперативі.

О пів на першу ночі друзі викликали йому таксі. Таксист побачив, що пасажир перебуває в безпорадному стані, тож вирішив цим скористатися. Викрав у нього мобільний телефон марки «iPhone 7», а також банківську платіжку картку.

Таким чином отримав доступ до грошових коштів потерпілого. Тож став ними розпоряджатися на власний розсуд. Спочатку зняв з банкомата 220 грн готівкою. Далі зайшовши в додаток, встановив у ньому кредитний ліміт у 23 тис грн.

В наступні дні розраховуючись карткою зробив покупки на заправці на суму 614,98 грн. Зняв через банкомат ще 3 тис готівкою. Знову розрахувався на заправці на суму 499 грн. Здійснив переказ з цієї картки на суму 3 тис грн. І ще раз розрахувався на заправці на суму 276 грн. А потім знову здійснив переказ з картки потерпілого на свою – на суму 5 тис грн. Потім ще двічі знімав готівку в різних банкоматах – одного разу на 1 тис грн, другого – на 4 тис грн.

Таким чином, заволодів коштами АТ КБ «ПриватБанк» на загальну суму 23 000 грн, – ідеться в матеріалах.

Крім цього зареєструвався на ресурсі «Манівео Швидка Фінансова Допомога», вказавши банківський рахунок потерпілого і отримав кредит на  6 200 гривень. Цього ж дня зняв ці кошти.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому визнав повністю, підтвердив суду вказані вище обставини вчинених ним кримінальних правопорушень. У вчиненому щиро покаявся, просив суд суворо його не карати.

Суд ухвалив визнати його винним та призначити остаточне покарання – штраф у розмірі 2 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 тис гривень.

Читайте: Професор у чоботях. Як львів’янин Василь Андріїв “зробив” собі ім’я

Цивільний позов ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога», а також цивільний позов АТ КБ «ПРИВАТБАНК», суд постановив залишити без розгляду.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.