Відео Кримінал Світ

У Франківську працівники адмінсуду штовхалися з журналістами, забороняючи зйомку

Google+PinterestLinkedInTumblr

Начальник охорони окружного адміністративного суду в Івано-Франківській області заборонив проводити відеозйомку коридорів суду знімальній групі каналу «3 студія», пише Галка.

mn

У п’ятницю, 5 грудня відбулося засідання у справі про поновлення на посаді екс-заступника начальника прикарпатської міліції Ярослава Манжелея. Він оскаржує свою люстрацію. Процес закінчився скандалом у кулуарах адмінсуду.

Після оголошення перерви у засіданні, в коридорі суду журналісти намагалися взяти інтерв’ю в учасників спору. Та до них підійшов чоловік, якого впізнали як начальника охорони адмінсуду, і вказав, що третій поверх будівлі — «режимний об’єкт». Тож тут знімати можна лише з дозволу голови суду. Натомість він дозволив проводити відеозйомку на першому і другому поверхах адмінсуду.

Таке обмеження викликало обурення не лише в журналістів, а й у кількох десятків громадських активістів, які прийшли підтримати Ярослава Манжелея.

Координатор «Народної Самооборони» в Івано-Франківську Юрій Лоп’янецький зняв відео, на якому громада намагається дізнатися ім’я працівника суду. Його захищав інший «молодий, перспективний» чоловік, який заявив, що «немає закону і немає України».

Активісти навіть трохи поштовхалися з працівниками суду.

На думку Юрія Лоп’янецького, нинішній інцидент — ознака того, що судова система не готова до змін:

«Це було становлення так званого українського путінського режиму в судовій системі України. На жаль люстрація суду ще не відбулася, і це має бути не посадова люстрація, а пофамільна. Чоловік, відповідальний за безпеку, без пояснень вигнав журналістів, провокував конфліктну ситуацію, не хотів представлятися — це було дуже зверхньо».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.