Кримінал

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир

Google+PinterestLinkedInTumblr
Шахраї-забудовники продовжують ошукувати іванофранківців. Про це повідомили на брифінгу 7 червня у Народному домі «Просвіта» в Івано-Франківську.

Так, ПП «Коврижних» ще у 2005 році розпочало будівництво дев’ятиповерхівки на вулиці Гарбарській, 14. Незважаючи на активний продаж квартир, об’єкт так і не завершили, пише Репортер.

«У 2005 році моя сім’я купила у Коврижних квартиру, – каже представник пайовиків Олег Українець. – З 2007 року він почав розповідати, що гроші на будівництво відсутні».

Продаж квартир відбувався на правах дольової участі. У 2009 році Олег Коврижних був засуджений за шахрайство, але у не пов’язаній з цим будівництвом справі.

На сьогодні він заперечує, що привласнив гроші пайовиків.

«Ваші кошти у будівництво не вкладалися, вони вкладалися у викуп прав. Я разом з іншими вкладниками теж віддав свої кошти. Після того сталася інфляція, і будова зупинилася», – пояснює Коврижних.

У 2017 році управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківської міськради видало декларацію про початок будівництва на місці майже закінченого будинку. Згодом декларацію скасували, але будова  продовжується.

Того ж року об’єкт був зареєстрований на «Житлово-будівельний кооператив «Добра справа», який… розпочав повторний продаж уже куплених квартир.

Крім того, новий забудовник переробляє багатокімнатні квартири на однокімнатні.

Зараз, за словами представників пайовиків, квартири активно продаються, зокрема від імені компанії «Альянс-ІФ».

Пайовики та їхні адвокати борються за повернення грошей і припинення шахрайства.

«Ми оскаржуємо дії не ПП «Коврижних», тому що це безперспективно, підприємство – банкрут. Ми висуваємо скаргу управлінню Держархбудконтролю. Чому він прийняв таку декларацію і дозволив це будівництво? Чому не було вжито заходів з боку правоохоронних чи владних структур?», – каже Ігор Тинів, адвокат, представник одного з пайовиків.

За справою відкрите судове провадження.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.