Кримінал

Тітушка-міліціонер, що викрадав людей під час Майдану, приховується від правосуддя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Слідчий харківської міліції, один із підозрюваних у справі “харківських тітушок”, які у січні 2014 року здійснювали побиття, викрадення та катування майданівців, Таваккул Рагімов – утік. Про це у своєму ФБ написав один із координаторів групи адвокатів Небесної Сотні Павло Дикань.

суд

 

Адвокат пише, що 7 вересня в Оболонському суді м. Києва мало відбутися чергове судове засідання.

“Основний обвинувачений по справі – діючий працівник міліції Таввакум Рагімов у суд не з’явився, його адвокат заявив, що не має звязку із клієнтом. Другий адвокат взагалі не з’явилася. Можливо наперед знала, що клієнта вже й слід пропав,” – зазначає Павло Дикань, стверджуючи, що в цьому випадку ми маємо справу з системним перешкоджанням здійсненню правосуддя саме з боку суддів.

“Рагімова з-під варти звільнила, при існуючих ризиках по ст. 177 КПК, а саме доведених фактах незаконного впливу з боку адвоката та родичів Рагімова на потерпілого та інших обвинувачених, суддя Печерського суду Середа. Суддя ж Оболонського суду Бевзенко, незважаючи на неодноразові клопотання прокуратури, підтримані і потерпілими і іншими обвинуваченими, також не стала обирати Рагімову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та й навіть домашній арешт затвердила лише в нічний час,” – пояснює Павло.

Він також нагадав, що за час досудового розслідування та суду керівництво МВС Рагімова від посади так і не відсторонило і не звільнило, і він мав доступ до усіх баз даних та оперативної інформації.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.