Кримінал Світ Фото

Суд не почав розглядати апеляцію Вуйціва, бо не прийшов його захисник (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У пятницю, 2 вересня, у франківському апеляційному судді було призначено розгляд скарги Ігоря Вуйціва на рішення франківського міського суду. Суд визнав його винним у вбивствах Ігоря Струтинського та Антона Кучерака та присудив довічне увязнення.

vujciv

На засідання з’явилися усі крім захисника Вуйціва – Зоренко. Інший його захисник Житецька пояснила, що в її колеги вчора увечері виникли певні проблеми. І Житецька, і Вуйців наполягали на присутності Зоренко.

Тому справу перенесли на 14 вересня
Матері жертв певні, що іде затягування справи. Адже зараз Вуйців перебуває у СІЗО і один день ув’язнення йому рахують за два.

vujciv2

Нагадаємо, Ігоря Вуйціва ще часто називають стоматологом-різником. Його звинувачують у тому, що восени 2014 року він убив та розчленував двох друзів. Обвинуваченою у справі проходила і його дівчина Юлія Бойко – вона помагала ховати тіла.

Івано-Франківський міський суд визнав Ігоря Вуйціва винним за всіма звинуваченнями та призначив покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Юлії Бойко дали три роки за гратами. Крім того, Вуйців має сплатити потерпілим (мати та дружина Кучерака і мати Струтинського) по 500 тис грн моральної шкоди.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.