Кримінал

Семенишин знайшов гральний зал у Городенці, який “не помічали міліціонери”

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Городенці викрили черговий гральний зал. До закриття закладу долучився особисто начальник обласної міліції Микола Семенишин.

Цю інформацію в телефонній розмові “Стику” підтвердив сам Микола Семенишин. Він зайшов до закладу як звичайний гравець, здійнив контрольну закупку фішок та запустив гральний автомат, після чого “підняв на ноги” місцевих правоохоронців.

“Мені доповідають, що гральний бізнес в області відсутній. Тому я вирішив здійснити негласну перевірку та відвідати один з районих центрів. Як виявилося, в реальності не все так, як на папері. Щодо всіх причетних до роботи грального залу правоохоронці будуть дуже прискіпливими. А щодо місцевих міліціонерів, які “не помічали” роботу цього закладу, призначена службова перевірка”, – прокоментував Микола Семенишин.

Зазначимо, що начальник УМВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин перший в Україні поставив на меті повністю закрити гральний бізнес в регіоні. Ще в серпні він взяв під особистий контроль зазначену проблему, заручившись при цьому підтримкою громадськості. А вже в грудні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про тотальне викорінення грального бізнесу в Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.