Кримінал

Секретар Тисменицького суду, який допомагав п’яним водіям уникнути покарання, програв апеляцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Апеляційний суд Івано-Франківської області відхилив апеляційну заяву секретаря Тисменицького районного суду Ігоря Гаталевича, який врятував від покарання 11 п’яних водіїв.

Як писав КУРС, Ігор Гаталевич працював на посаді секретаря Тисменицького районного суду з квітня 2017 року. За цей час секретар суду допоміг уникнути покарання за п’яну їзду щонайменше 11 водіям.

Гаталевич з 6 лютого 2018 року по 12 березня 2018 року 11 разів умисно вчасно не вносив до автоматизованої системи документообігу Тисменицького районного суду відомості про надходження матеріалів адміністративних справ щодо водіїв, яких спіймали п’яними за кермом.

Дії секретаря суду призвели до того, що судді Тисменицького районного суду після виявлення цих фактів винесли поставнови про закриття проваджень у цих справах у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Івано-Франківський міський суд визнав Ігоря Гаталевича винним у незаконному втручанні в роботу автоматизованих систем в органах системи правосуддя та призначив 2 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади в органах судової влади та займатись діяльністю, пов’язаною з використанням автоматизованих систем документообігу, на строк 2 роки.

В апеляційній скарзі захисник зазначив, що суд першої інстанції виніс занадто суворий вирок. За його словами, суд не врахував щире каяття Гаталевича, доповідь пробації та характеристики обвинуваченого. Він просив суддів призначити Гаталевичу покарання у вигляді штрафу.

Втім, судді Івано-Франківького апеляційного суду залишили без задоволення апеляційну скаргу захисника Ігоря Гаталевича.

Вирок Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 20 березня 2019 року залишили без змін.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.