Відео Кримінал Світ

СБУ показала відео затримання Корбана і речові докази з обшуків у Дніпропетровську (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Служба безпеки України на брифінгу показала речові докази у справі затримання голови партії УКРОП Геннадія Корбана та щодо проведення спецоперації в Дніпропетровську. Про це повідомляє Громадське.

Нагадаємо, вранці 31 жовтня голову партії УКРОП Генадія Корбана затримала СБУ. Відбулись обшуки в офісі волонтерської організації Фонд оборони країни, в помешканнях волонтерів Павла Хазана, Наталі Хазан, Ірини Кашлевської. Також спецслужбовці обшукали квартиру батьків Геннадія Корбана.

Близько 1,5 мільйона гривень було вилучено під час обшуків у приміщеннях партії в Дніпропетровську. Також знайшли печатки фіктивних фірм, зброю, засоби спостереження та прослуховування.

Корбану висунули підозру за трьома статтями – ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна), ч. 1. ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 255 (створення організованої злочинної організації) Кримінального кодексу України.

Велося прослуховування і відеоспостереження в приміщенні волонтерської організації Фонд оборони країни, завдяки чому слідчі дізналися про знищення доказів.

Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська заперечила, що операцію вів генерал СБУ, який у 2014 керував захопленням профспілок. Слідча группа – це слідчі і прокурори з різних областей.

«Ця справа розслідується понад рік», – сказав слідчий ГПУ Микола Макєєв.

Повідомили, що Корбан знаходиться в Києві в СІЗО. Прокуратура вимагатиме для Корбана арешт.

korban_dokazy

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні