Кримінал

Прикарпатець заплатить 51 тисячу штрафу за п’ять зрубаних дерев

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мешканця Верховинщини покарали штрафом у 51 тисячу гривень за п’ять незаконно зрубаних ялин на території Верховинського лісництва.

Як йдеться у вироку суду, чоловік, який працює тренером у місцевій спортивній школі, 5 лютого переконав найманого працівника  у тому, що має усі документи для рубки лісу та показав йому, які дерева слід зрубати. Останній повірив йому та спиляв п’ять ялин. У підсумку – довкіллю та державі заподіяли шкоди на понад 93 тисячі гривень, пише Репортер.

Фото ілюстративне

Тому прокуратура відкрила кримінальне провадження через це.  Уже 31 березня між прокурором Верховинського відділу Косівської окружної прокуратури Поповичем П.В. та обвинуваченим  укладено угоду про визнання винуватості.

Чоловік у підготовчому судовому засіданні визнав себе винним. Тож  22 квітня суд виніс йому вирок – визнати його винним та призначити узгоджене сторонами покарання у виді 3000,00 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 000 гривень. Також чоловік має компенсувати процесуальні витрати у розмірі 9 349 гривень.

Апеляційна скарга на вирок суду може бути подана виключно з підстав, передбачених ст.394 КПК України до Івано-Франківського апеляційного суду через Верховинський районний суд Івано-Франківської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.