Мешканця Верховинщини покарали штрафом у 51 тисячу гривень за п’ять незаконно зрубаних ялин на території Верховинського лісництва.
Як йдеться у вироку суду, чоловік, який працює тренером у місцевій спортивній школі, 5 лютого переконав найманого працівника у тому, що має усі документи для рубки лісу та показав йому, які дерева слід зрубати. Останній повірив йому та спиляв п’ять ялин. У підсумку – довкіллю та державі заподіяли шкоди на понад 93 тисячі гривень, пише Репортер.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/lis-rubka.jpg)
Тому прокуратура відкрила кримінальне провадження через це. Уже 31 березня між прокурором Верховинського відділу Косівської окружної прокуратури Поповичем П.В. та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості.
Чоловік у підготовчому судовому засіданні визнав себе винним. Тож 22 квітня суд виніс йому вирок – визнати його винним та призначити узгоджене сторонами покарання у виді 3000,00 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 000 гривень. Також чоловік має компенсувати процесуальні витрати у розмірі 9 349 гривень.
Апеляційна скарга на вирок суду може бути подана виключно з підстав, передбачених ст.394 КПК України до Івано-Франківського апеляційного суду через Верховинський районний суд Івано-Франківської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Comments are closed.