Кримінал

Прикарпатець отримав 14 місяців тюрми за вкрадені шоколадки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківський міський суд виніс вирок щодо жителя Івано-Франківська, який обікрав супермаркет.

8 березня 2021 року обвинувачений зайшов у супермаркет по вул. Коновальця, 221 та набрав товарів (шоколадки та шоколадне печиво) на суму 253 гривні, передає Репортер із посиланням на Галичину.

Пройшовши касову зону, та із викраденим майном направився до виходу, але був зупинений працівниками охорони.

“В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому визнав повністю, підтвердив суду вказані вище обставини вчиненого ним злочину. Він пояснив, що зі стелажа викрав чотири плитки шоколаду, заховав під куртку та намагався покинути приміщення магазину, проте був затриманий працівником служби охорони магазину. Щиро розкаявся, просив суд суворо його не карати”, – йдеться в дописі.

При цьому обвинувачений вже мав дві судимості за крадіжки у 2015 та 2021 році. Зокрема, по останньому злочину він був звільнений від відбування покарання з випробуванням терміном на 1 рік.

На думку прокурора, який просив призначити чоловікові покарання у виді 1 року позбавлення волі та із застосування ст. 71 КК України за сукупністю вироків – у виді 1 року 2 місяці позбавлення волі, суд вважає, що виправлення обвинуваченого неможливе без ізоляції від суспільства.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15 ч.2 ст.185 КК України та призначити покарання 1 (один) рік позбавлення волі. На підставі ч.1 ст. 71 КК України, шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання за попереднім вироком, остаточно призначив йому – 1 рік 2 місяці позбавлення волі.

Вирок виніс суддя Дмитро Руденко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.