Кримінал Світ

Прокуратура просила для франківського посадовця-хабарника 3,5 мільйони застави – суд відмовив

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід для заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби в Івано-Франкіквській області Василя Бурака, котрого затримали на хабарі. 14316028_861350063996544_1581277197_o

У п’ятницю, 9 вересня, Апеляційний суд Івано-Франкувська розглянув скаргу прокуратури у справі заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби в області Василя Бурака. Посадовця затримали на отриманні хабара у розмірі 500 доларів за сприяння у працевлаштуванні.

Суд в якості запобіжного заходу обрав для Бурака тримання під вартою та заставу в розмірі 248 тисяч гривень. Прокурор Мельник з розміром застави не згоден і просить збільшити її до 3 мільйонів 500 тисяч гривень. В свою чергу Бурак в суді заявив, що з скаргою прокурора не згоден. Також повідомив, що в нього погіршився стан здоров’я. Заслухавши сторони, колегія суддів вирішила апеляцію прокурора залишила без задоволення.

Нагадаємо, у четвер, 1 вересня, правоохоронці затримали заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області Василя Бурака, полковника внутрішньої служби, за вимагання хабара 700 доларів США за працевлаштування на роботу в один із підрозділів управління.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні