Кримінал

Понад 500 людей залишається в полоні терористів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Більше ніж півтисячі залишається в полоні, а точна кількість зниклих безвісти невідома. Про це заявив радник голови Служби Безпеки України Маркіян Лубківський, передає УНН.

ato1

За словами радника глави СБУ, переконати бойовиків не стріляти “є метою роботи місії, це є метою мирного плану Президента України. Важко робити оцінки за когось. Звичайно, ми повинні вірити в краще і повинні вірити в те, що апелювання від людей про призупинення вогню будуть почуті. Поки цього, на жаль, не відбулося”.

Маркіян Лубківський навів статистичні дані про кількість полонених:

“За останні кілька тижнів було звільнено 508 заручників. Якщо говорити про період з початку мирних домовленостей, ця цифра сягає більше 1000 осіб. Ми працюємо досить динамічно. Був створений міжвідомчий центр допомоги сім’ям зниклих без вести, де ми зводимо всю інформацію. До нас надійшло дуже багато звернень, і ми намагаємося дуже уважно ставитися до кожного з них. Понад 500 людей залишається в полоні, ще певна кількість зникли безвісти. Цих людей ми також шукаємо. Всього на адресу центру надійшло 2600 звернень, але це загальна кількість, часто імена дублюються”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.