Кримінал

Поліцейські викрили прикарпатців підробляли інформацію про вакцинацію від Covid-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кіберполіцейські Прикарпаття викрили учасників злочинної групи у махінаціях з вакцинацією від Covid-19.

Прикарпатці організували схему щодо внесення неправдивих даних про стан здоров’я пацієнтів та їх вакцинацію, без фактичного щеплення. Вартість незаконної послуги становила від 3 до 5 тисяч гривень. Трьом учасникам банди повідомили про підозру, інформують у Нацполіції області.

Як встановили у поліції,  упродовж 2021-2022 років 36-річна мешканка Івано-Франківська організувала механізм несанкціонованого внесення інформації до системи «eHealth» про вакцинацію осіб від коронавірусної хвороби, без справжнього щеплення. Електронне свідоцтво у подальшому завантажувалось у Єдиний портал державних послуг «Дія». Це давало змогу безперешкодно перетинати державний кордон.

До схеми організаторка залучила 29-річного виконавця та 40-річного спільника. Йдеться про сімейного лікаря одного з медичних закладів області та приватного перевізника, що здійснював міжнародні перевезення.

За внесення недостовірних даних спільники отримували від 3 до 5 тисяч гривень, які в подальшому розподіляли між собою.

Трьом фігурантам слідчі повідомили про підозру за підроблення документів, печаток, штампів та бланків та несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.