Кримінал

“Нічого не знайшли”, – Богдан Томенчук про обшук, який у його домі провели київські слідчі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Завершився обшук у помешканні Богдана Томенчука, директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вранці близько 6:00 до нього навідались київські слідчі.

DCIM100GOPROGOPR1013.

До теми. ЗНО, підроблені документи та київські слідчі. Четверта година обшуку в помешканні Богдана Томенчука у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Вони шукали підроблені документи та гроші – так пояснив сам Томенчук.  Як повідомляв “Репортер”, всередину не впустили навіть адвоката. Близько 11:00 обшук закінчився.

Коментар записаний з відео: Сергій Борис, Курс.

“Є ухвала Печерського суду, шукали документи, які би засвідчували втручання Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти у роботи випускників, – каже Томенчук. – Той, хто знає мене, розуміє, що це смішно. Нічого не знайшли, бо нічого й не могло існувати. Дуже прикро, що всі ці роки ми несли на собі весь цей тягар всеукраїнських проблем з технічного забезпечення. Ми й не могли мати доступу до результатів. Створити найкращий в Україні центр і прокидатися від того, що тобі стукають у двері…”

Зазначимо, що паралельно зараз проводять обшук у квартирі сина Богдана, який працював над програмним забезпеченням для ЗНО.

До теми. Журналісти підтримують Томенчука – “Je suis – ЗНО”

Томенчук каже, що слідчі прийшли з понятими та поводилися толерантно.

“Я наполіг, аби при обшуку були мої сусіди”, – сказав він.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.