Кримінал

На Закарпатті відкрили кримінальне провадження щодо заїздів на мотоциклах

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Закарпатській області відкрили кримінальне провадження щодо перегонів на мотоциклах на заповідних територіях. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, пише Репортер.

На Закарпатті відкрили провадження щодо заїздів на мотоциклах
Фото ілюстративне

Пересування транспортних засобів та іншої техніки в межах лісів регіону заборонене рішенням Ради оборони області, – нагадав голова ОВА. – Воно є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.

За його словами, жоден орган місцевої влади не надавав дозволу на проведення таких заходів і надавати його не міг.

За наявною інформацією, ДП «Великобичківське ЛМГ» та територіальна громада відмовили у наданні дозволу на проведення заходу в межах своїх територій, – пише Микита. – За фактом можливих порушень ГУ НП в Закарпатській області вже розпочато кримінальне провадження, триває слідство. Все, що нищить природу в регіоні, – заборонено. На порушення будемо реагувати миттєво й відповідно до закону. Дякую громадянам, які вчасно зафіксували вчинення протиправних дій, які могли заподіяти шкоду екології та природним ресурсам краю.

Відео: Богдан Досюк – заїзди мотоциклістів у Старій Гуті Івано-Франківської області.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.