Кримінал

На Прикарпатті жінка ледве не вбила сусідку за паркан

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Галицький районний суд виніс вирок жінці, яка побила і ледь не зарізала свою сусідку, бо та хотіла встановити паркан.

Як йдеться у вироку, 11 липня 2022 року жінка разом з двома майстрами замірювали огорожу. Це побачила сусідка і зчинила лайку, а потім ще й погрожувала розправою. Жінка з майстрами не звернули на це уваги і продовжили робити заміри. Тоді сусідка витягла з кишені кухонний ніж. Побачивши ножа, майстри відійшли вбік, а обвинувачена скористалась цим накинулась на сусідку, пише Курс.

Та почала бити її руками по голові і плечах, спричинивши, як йдеться у вироку суду, «тілесні ушкодження у виглядів синців в ділянках обох верхніх кінцівок, які, згідно з висновком експерта, відносяться до легких тілесних ушкоджень».

Вона ж після побиття продовжила погрожувати вбивством сусідці, схопила її рукою за волосся і приклала ніж до горла. Потерпіла у шоковому стані не опиралась. В цей час до жінок підбігли майстри і відібрали у нападниці ножа, а потім викликали поліцію.

Читайте: «Ви ще не були в голодного на обіді». Прикарпатці згадують голод 1947 року

Потерпіла розповіла, що, навіть коли приїхала поліція, обвинувачена продовжила агресивно поводитись і ще один раз вдарила її. Жінка вважає, що якби не майстри, то сусідка могла б її вбити.

В суді обвинувачена своєї вини не визнала. Пояснила, що сусідка займається утилізацією сміття, від чого стоїть страшний сморід, багато щурів. Був випадок, коли її вкусив щур. В день сварки вона була на городі і мала при собі кухонний ніж, яким різала кріп, а сусідка міряла паркан з незнайомими хлопцями. Обвинувачена почала робити їм зауваження, на що сусідка не реагувала, а потім вони почали сваритися.

Суд визнав жінку винною за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 129 (Погроза вбивством) КК України і призначив покарання у виді штрафу 850 гривень та арешту на два місяці.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.