Кримінал

На Прикарпатті виявили громадянина рф із санкційного списку РНБО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Франківщині виявили громадянина росії, до якого Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) передбачила спеціальні санкції.

Про це повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області, пише Репортер.

Працівники підрозділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в Івано-Франківській області у взаємодії з оперативниками поліції виявили 46-річного громадянина рф, який перебував на території України з порушенням міграційного законодавства. Прізвище 46-річного росіянина внесено до переліку осіб, щодо яких передбачено застосування спеціальних санкцій на підставі рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), – зазначили в Міграційній службі області.

Читайте також: У Франківську судитимуть пенсіонера, що прославляв окупантів

Зазначається, що уродженець росії в’їхав до України наприкінці 2017 року. На підставі шлюбу з громадянкою України він отримав посвідку на тимчасове проживання в нашій країні.

У визначений час ця особа не виїхала з України, проживала в одному з регіонів України з недійсним паспортом і не маючи жодних правових підстав для легального перебування на території України, – стверджують у Міграційній службі.

Як уже з’ясовано, цей громадянин рф є обвинуваченим у вчиненні низки злочинів насильницького та майнового характеру на території України і, за інформацією правоохоронців, вважається суб’єктом злочинного впливу, а його подальше перебування в Україні може мати негативний вплив на публічний порядок і загрожувати інтересам забезпечення національної безпеки України, тим паче в умовах збройної агресії рф.

Щодо іноземця складено протокол про адміністративне правопорушення у зв’язку з вчиненням ним правопорушення, передбаченого ч.1 статті 203 КУпАП.

Крім того, за рішенням суду, громадянина рф помістили у спеціалізований заклад для тимчасового перебування іноземців.

Надалі працівники Міграційної служби мають намір звернутись до суду з вимогою про примусове видворення росіянина з України.

Як повідомлялося, з початку 2022 року на території Івано-Франківської області працівники міграційної служби вивили 92 нелегальних мігрантів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.