Кримінал

На Прикарпатті суд оштрафував водія за їзду з роздрукованим на принтері посвідченням

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Коломийський районний суд виніс вироку мешканцю села Кропивник Калуського району, який їздив з фальшивим та роздрукованим на принтері посвідченням водія.

Суд оштрафував чоловіка за підробку документів на 17 000 гривень, пише Репортер.

Фото ілюстративне

Як йдеться у вироку, на початку квітня 2021 року чоловік вступив у змову з невстановленою особою, яка виготовила йому посвідчення водія.

Так, згідно з висновком експерта, посвідчення не відповідає бланкам, які знаходяться в офіційному обігу. Всі зображення у наданому бланку посвідчення водія виконані термосублімаційним способом друку.

10 червня близько 22.00 обвинуваченого зупинили поліцейські на вулиці Грушевського у Коломиї. Під час перевірки документів, які й виявили підробку.

Тож суддя, взявши до уваги щире каяття чоловіка, ухвалив визнати його винним у вчиненні кримінальних проступків, передбачених ч. 5 ст. 27-ч. 1 ст.-358; ч. 4 ст. -358 КК України та призначити йому покарання:

– за ч. 5 ст.-27, ч. 1 ст.-358 КК України у виді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень;

– за ч. 4-ст. 358 КК України — у виді штрафу в розмірі 50 (п`ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.

На підставі ч. 1-ст. 70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити остаточне покарання у виді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 гривень.

Вирок  може бути оскаржений в апеляційному порядку в Івано-Франківському апеляційному суді через Коломийський міськрайонний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Довідково: Термосублімаційний друк – це метод отримання кольорового зображення фотографічної якості, при якому барвник наноситься на папір методом дифузії.  Друкуюча головка, що використовується в термосублімаційних принтерах, нагріває барвник до різних температур з високою точністю, тим самим створюючи різні відтінки кольору відповідно до застосованої кількості тепла.  Барвник вплавлявся в папір, і таким чином виходять зображення, захищені від ультрафіолетового випромінювання, відбитків пальців і навіть попадання води. Відбитки виходять з принтера сухими і готовими до безпосереднього використання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.