Кримінал

На Луганщині за час АТО терористи здійснили понад 800 злочинів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністерство внутрішніх справ зареєструвало понад 800 злочинів, скоєних терористами в Луганській області за час АТО.
шкіряк
Про це на брифінгу сказав радник міністра внутрішніх справ з питань переселення громадян із зони АТО Зорян Шкіряк, повідомляють Українські новини.

“У період із квітня поточного року по теперішній час в Луганській області зареєстровано більше 800 злочинів, скоєних збройними терористичними формуваннями”, – сказав він.

За словами Шкіряка, в Луганській області найактивнішими є угруповання під керівництвом Олексія Мозгового, Валерія Болотова та Миколи Козіцина. Він зазначив, що з 800 згаданих злочинів бандою Болотова було здійснено більше 320, бандою Козіцина – більш 350 і бандою Мозгового – більш 80 злочинів.

“Уже встановлено більше 1800 осіб, які були причетні до злочинів і збройних формувань. На даний момент ведуться слідчі дії, частина (терористів – ред.) оголошена в розшук, частина затримана. Наприклад, за останні дні тільки в Лисичанську 20 затриманих”, – додав він.

Шкіряк також зазначив, що з 1800 згаданих осіб більше 700 підконтрольні Болотову, більше 500 – Козіцину і більше 500 – Мозговому.

Як відомо, днями в Одеській області суд засудив росіянина до п’яти років в’язниці за вербування бойовиків для терористичних дій в Луганській області.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні