Кримінал

На Коломийщині жінці присудили громадські роботи за домашнє насильство над матір’ю

Google+PinterestLinkedInTumblr

Коломийський міськрайонний суд 19 квітня виніс вирок у справі мешканки села Підгайчики за домашнє насильство над матір’ю.

Як ідеться у вироку суду, жінка має неповну середню освіту, не працює, позбавлена батьківських прав на дитину, пише Репортер.

насильство
Фото ілюстративне

Вона безпричинно, умисно, систематично вчиняла психологічне насильство по відношенню до своєї матері, що призвело до психологічних страждань останньої, а також погіршення якості її життя, – ідеться у матеріалах.

Так постановою Коломийського міськрайонного суду 8 лютого цього року їй уже було призначено адмінстягнення за психологічне насильство над матір’ю.

Але 6 березня близько 12 ночі вона знову вчинила конфлікт з матір’ю.

Що проявилось у словесних образах нецензурними словами, які принижують честь і гідність потерпілої, залякуванні, погрожувала фізичною розправою, чим вчинила систематичне психологічне насильство над потерпілою, що призвело до психологічних страждань і погіршення якості життя, емоційну невпевненість, нездатність захистити себе, що завдало шкоди психічному здоров`ю потерпілої.

Суд кваліфікував дії обвинувачуваної, як домашнє насильство. Під час судового розгляду вона свою вину визнала повністю, розкаялася у вчиненому. Запевнила, що сьогодні конфлікти між ними не виникають, вони помирились, а вона зі свого боку контролює свою поведінку.

Читайте: У Коломиї молодики побили подружжя через зауваження

Потерпіла суду пояснила, що дочка дійсно дуже часто влаштовує сварки, під час яких погрожує їй та ображає. Вона зі свого боку сама впоратись з дочкою не може, а тому викликає поліцію.

Суд ухвалив визнати жінку винною та призначити покарання у виді 150 годин громадських робіт.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.