Кримінал

На Коломийщині затримали росіянина, який незаконно перебував в Україні

Google+PinterestLinkedInTumblr

З Прикарпаття примусово видворяють ще одного громадянина росії, повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області.

Працівники міграційної служби на території Коломийської територіальної громади виявили та зобов’язали до повернення «домой на родіну» 44-річного уродженця і громадянина російської федерації.

Як з’ясувалося, росіянин перевищив визначений термін легального перебування у нашій країні та переховувався від міграційної служби.

На аргументи, що, мовляв, немає коштів на виїзд додому, міграційники відреагували позовом у суд з проханням затримати іноземця-правопорушника та ухвалити рішення про його поміщення у спеціалізований пункт тимчасового перебування іноземців.

Суд повністю задовольнив позовні вимоги УДМС в Івано-Франківській області. Після вирішення питань, пов’язаних з проїзними документами, правопорушника допровадять до пункту перетину кордону відповідно до процедури примусового видворення.

До слова, цього тижня через пункт перетину кордону з Молдовою працівники міграційної служби Івано-Франківщини депортували 55-річного громадянина Узбекистану.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.