Гроші Кримінал

На Франківщині викладачку підозрюють у привласненні 65 тисяч гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Долинське відділення поліції відкрило кримінальне провадження про привласнення 65 тис грн. У справі фігурує в. о. завідувачки Лужківської філії Слободо-Болехівської гімназії імені Д. Квеца Витвицької ОТГ.

Досудовим розслідуванням встановлено, що освітянка внесла неправдиві дані в класні журнали та звіти про те, що з 14 січня 2016 року до 6 листопада 2018 року навчала одну ученицю в індивідуальній формі навчання в Лужківській філії Слободо-Болехівської гімназії імені Д. Квеца, за що отримала заробітну плату в розмірі понад 65 тисяч гривень, пише Курс.

Однак правоохоронці встановили, що протягом 2017-2018 років ця дівчинка вчилася у Папужинському навчально-виховному комплексі “Дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа 1-2 ступенів” на Черкащині.

До теми: Керівник Верховинського ЦНАПу, який взяв дві тисячі доларів хабаря, заплатить штраф

Щодо  виконуючої обов’язки завідувачки Лужківської філії Слободо-Болехівської гімназії імені Д. Квеца відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

У рамках кримінального провадження Долинський районний суд надав слідчим дозвіл на вилучення класних журналів, книг обліку руху учнів, розкладу уроків тощо у Слободо-Болехівської гімназії імені Дмитра Квецка.

Також суд дозволив вилучити матеріали проведення службової перевірки стосовно підозрюваної із відділу освіти Витвицької ОТГ та надав доступ до документів у навчально-виховному комплексі на Черкащині, які підтверджують, що там навчається дівчинка, яка начебто вчилася на  індивідуальній формі навчання у Лужкові.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.