Кримінал

На Франківщині цьогоріч майже утричі збільшилася кількість випадків домашнього насильства — поліція

Google+PinterestLinkedInTumblr
За вісім місяців 2021 року поліція Івано-Франківської області отримала 7 282 повідомлення про правопорушення, пов’язані з домашнім насильством.

Як розповів в етері Суспільного старший інспектор управління превентивної діяльності Національної поліції в області Андрій Бойчук, минулого року кількість звернень була майже утричі меншою.

«Більшість звернень надходить від жінок. Цього року від них надійшло 5 498 повідомлень. Від дітей – 110 і від чоловіків 1 674. Минулого року кількість звернень була меншою, поліція отримала 2 830 звернень», — каже Андрій Бойчук.

За його словами, поліцейські Івано-Франківської області винесли понад 1 886 термінових заборонних приписів кривдникам. Вони зобов’язують їх залишити місце проживання постраждалої людини, забороняють входити та перебувати у цьому помешканні та у будь-який спосіб контактувати зі скривдженими.

Окрім того, прикарпатські поліцейські відкрили 118 кримінальних проваджень за вчинення домашнього насильства.

«Більшість цих кримінальних проваджень у суді розглянули позитивно і кривдники отримали покарання у вигляді громадських робіт терміном від 150 до 240 годин», — розповідає Андрій Бойчук.

Також обласні поліцейські склали 2 699 адміністративних протоколів за вчинення домашнього насильства. За словами Андрія Бойчука, у порівнянні з минулим роком, їхня кількість зросла на 400.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.