Кримінал

Митники вилучили 6 MacBook, які франківцю вислали зі США як «інструменти»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Учора, 16 листопада, працівники митного поста «Львів-поштовий» під час огляду міжнародних відправлень виявили шість незадекларованих ноутбуків MacBook Air, а також 820 електронних сигарет.

Спершу у трьох посилках, які надійшли зі Сполучених Штатів на адресу мешканця Івано-Франківщини, працівники митниці виявили по два «яблучка», орієнтовна вартість яких – майже 300 тис. гривень. Хоча у митній декларації було вказано, що надсилаються одяг та будівельні інструменти, пише Репортер з посиланням на Львівську митницю.

митниця

Крім того, у ще у двох поштових відправленнях зі США знаходилось 82 заводських упаковки електронних сигарет «ELFBAR ВС 5000», що декларувалися, як «одяг, кава, вітаміни, шоколад». Попередня вартість товару – майже 510 тис. гривень.

Так у діях іноземних відправників вбачаються порушення ч.2 ст.471 Митного кодексу України (Недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами).

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 30 відсотків вартості цих товарів.

За фактами порушення митних правил складено адмінпротоколи. Ноутбуки та електронні сигарети, орієнтовною вартістю понад 800 тис. гривень, тимчасово вилучені.

Читайте також: “Гроші на лікування”. Прикарпатку ошукали на 20 тис грн

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.