Чоловік, який кілька днів тому в Івано-Франківську побив лікарку «швидкої допомоги», зізнався у скоєному.
У поліції відкрили кримінальне провадження. Про це повідомила речниця ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області Христина Максимчак, пише Укрінформ.
«Затримали і розшукали чоловіка патрульні. Чоловік зізнався, що виник конфлікт (з медиками «швидкої» – ред.) і він у стані алкогольного сп’яніння вдарив лікарку рукою», – поінформувала Максимчак.
Поліція порушила кримінальне провадження за ст. 125 ч. 1 (умисне легке тілесне ушкодження), це до 2 років обмеження волі. Санкція статті не передбачає затримання підозрюваного. Триває досудове розслідування
Як зазначив директор Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги Мирон Матейко, постраждала перебуває на амбулаторному лікуванні, ускладнень немає.
Денісова закликає розслідувати побиття лікарки у Франківську
«Швидка виїхала на повідомленні про кровотечу, болі у серці та блювання у жінки. Медиків пообіцяли чекати у мікрорайоні Пасічна, біля моста. Коли швидка приїхала, нікого не було. Поїхали в інший бік, чоловік вийшов з-за кущів і сказав їхати за ним. Втім, там неможливо було рухатись на авто» – розповів Матейко, уточнивши, що саме це спровокувало конфлікт.
Лікарці, яку вдарив чоловік, допоміг фельдшер швидкої допомоги, відтягнувши нетверезого кривдника від колеги.
«Вже після інциденту в супроводі поліції лікарка таки оглянула ту жінку. Там не було нічого більшого, ніж те, що вона хотіла їсти і пити», – зазначив Матейко.
Нагадаємо, цей інцидент в Івано-Франківську стався 21 травня ввечері, коли чоловік ромської національності викликав «швидку» до своєї мами.
25 травня Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до поліції з проханням всебічно розслідувати факт побиття лікарки в Івано-Франківську. Вона вказала, що у деяких повідомленнях ЗМІ про цей випадок вбачаються прояви розпалювання мови ворожнечі щодо ромської спільноти, Тож закликала журналістів «дотримуватися законодавчо встановлених антидискримінаційних норм і стандартів професійної етики з метою формування загальної толерантності суспільства».
Comments are closed.