Кримінал

Коломиянин, який дякував путіну за війну, отримав 5 років тюрми

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

24 листопада Коломийський міськрайонний суд виніс вирок у справі місцевого мешканця, який в забороненій соцмережі «Одноклассники» виправдовував агресію росії та дякував путіну.

У вересні цього року цього мешканця Коломиї вирахували та затримали працівники СБУ.

дякував

У соціальних мережах чоловік поширював російську дезінформацію та пропаганду з відомих антиукраїнських груп «Антимайдан», «Рупор Новоросії». Ці дописи виправдовували російську агресію, а війну пояснювали наміром вигнати з Києва «нацистську» владу та необхідністю «зупинити громадянську війну на Донбасі».

«В дописах лицемірно стверджувалося, що росія не ворог Україні, а “братній народ”, а війна є результатом підступів “колективного Заходу”. Крім того, житель Коломиї вважав українські землі “подарованими росією”. Був вдячний путіну за війну та називав “справжніми героями” російських загарбників та терористів “лнр і днр», – повідомили тоді в СБУ.

Як ідеться у тексті вироку, обвинувачуваний в судовому засіданні свою вину визнав повністю, заявив, що фактичні обставини справи не оспорює, його позиція є добровільною.

Додатково зазначив, що наразі переосмислив своє ставлення до збройної агресії російської федерації проти України та вважає її неправомірною. А на час вчинення описаних в обвинувальному акті дій не до кінця розумів їх злочинність та частково підтримував російську агресію. Не може пояснити чому так сталося.

Суд ухвалив визнати чоловікам винним та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років без конфіскації майна.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.