Кримінал

Коцаба каже, що долари та євро, які вилучили під час обшуку, належать його мамі. Просить їх повернути

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 6 березня, Івано-Франківський міський суд заслухав клопотання від адвоката Руслана Коцаби про виведення грошових коштів з-під арешту.

111
Ідеться про 6 320 доларів і понад 9 тисяч євро, які були вилучені під час обшуку квартири Коцаби.

Захист представив документи – роздруківки з банку, згідно з якими ці кошти отримала його мати. Дружина Коцаби Уляна та його матір Галина Лигун, які теж були на суді, переконували, що ці гроші передали їм два брати Руслана, які зараз перебувають у США. Кажуть, гроші під час обшуку вилучили незаконно, адже вони не належали персонально Коцабі. Також забрали гривневі купюри і банківську картку дружини, на якій 7 тис. грн.

Усі троє зазначили, що наразі сім’я не має ніяких засобів до існування, адже у них вилучили всі заощадження. А дружина Руслана Коцаби пояснила, що є фактично безробітною і не може сама прогодувати двох дітей.

«Я зараз почуваюся винним, бо я сам переконав матір, аби вона тримала гроші не у себе вдома, в Угорниках, а в мене, – заявив Руслан Коцаба. – Ті гроші, які вилучили під час обшку, були у євро та доларах, бо, зважаючи на ситуацію в країні та ймовірну Третю світову війну, а також через проблеми з банківською системою в Україні, я пропонував тримати гроші у різних валютах. Немає доказів того, що ці гроші отримані незаконним шляхом».

Зі свого боку слідчий і прокурор проти задоволення такого клопотання – кажуть, ці гроші можуть бути доказами обвинувачення.

Наразі суддя у нарадчій кімнаті.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.