Кримінал

Instagram-шахрайку з Коломиї оштрафували на 51 тис грн і конфіскували iPhone

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У місті Коломия Івано-Франківської області покарали студентку Відокремленого структурного підрозділу “Коломийський політехнічний фаховий коледж Національного університету “Львівська політехніка”. Дівчину оштрафували на 51 000 грн та конфіскували дорогий мобільний телефон IPhone 14 Pro.

Все через те, що вона “продавала” одяг, який так і не відправила. Про це йдеться у вироку Коломийського районного суду Івано-Франківської області, пише ТСН.

Instagram-шахрайку з Коломиї оштрафували на 51 тис грн і конфіскували iPhone

За даними суду, дівчина у вересні 2022 року створила в Іnstagram інтернет-магазин, в якому пропонувала придбати у неї одяг. Студентка вимагала від своїх клієнток вносити повну передоплату за товар. Проте коли вона отримувала гроші, то зникала.

Таким чином поліція задокументувала, що дівчина від вересня 2022 року до лютого 2023 року обманула шістьох клієнток на суму 7646 грн.

Підозрювана провину визнала та погодилась на співпрацю зі слідством. Вона уклала угоду з прокурором, в якій погодилась заплатити штраф у розмірі 51 000 грн.

Суд погодив це і оштрафував дівчину, крім того у неї конфіскували IPhone 14 Pro. Щодо потерпілих, то вони цивільного позову не заявляли.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.