Кримінал

Хуліган, який облив нечистотами Олександра Шевченка, заплатить штраф

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківський міський суд визнав винним у хуліганстві мешканця Івано-Франківська Романа Копаницю, який вилив відро нечистот на народного депутата Олександра Шевченка.

13 червня 2019 року на народного депутата Олександра Шевченка напали в міському парку Воїнів-інтернаціоналістів і облили нечистотами. Після цього Шевченко у відеозверненні звинуватив у замовленні нападу близьке оточення ймовірного кандидата у депутати від “Слуги народу” Олександра Богачова, пише Курс.

У матеріалах справи йдеться, що обвинувачений  того дня був у міському парку Воїнів Інтернаціоналістів. Коли побачив Олександра Шевченка, до якого відчував неприязнь, хоча і не був з ним знайомий, взяв із машини відро фекалій та вилив на голову нардепа.

Фекалії нібито були придбані раніше для удобрення городу. Після цього нападник з місця події втік у напрямку вулиці Галицької.

Обвинувачений зазначив, що корисливого мотиву в нього не було, однак, мав намір принизити потерпілого, що йому і вдалося. Після події поїхав за кордон на заробітки та за три місяці повернувся. Не знав, що його розшукують правоохоронці.

Вказав, що має трьох малолітніх дітей, середньомісячний дохід становить приблизно 14 000 грн. У вчиненому розкаявся і просив суд суворо його не карати.

Потерпілий у судове засідання  вкотре не з’явився. Цивільний позов  та клопотань про відкладення розгляду кримінального провадження не надсилав.

Суддя Олеся Зеленко визнала чоловіка винним у хуліганстві та призначила штраф у розмірі 17 000 грн.

Нагадаємо, сам Шевченко заявляв, що цей напад замовлений конкурентами по виборчому округу і звертався до президента Володимира Зеленського з вимогою дати оцінку ситуації. А через два тижні після нападу Шевченко таки знявся з виборів на 83-му окрузі в Івано-Франківську.

Додамо, що через кілька місяців в Івано-Франківську стався аналогічний напад на власника ТОВ «Торговий сервіс» Ігоря Халаменду.  Ввечері 16 листопада бізнесмена з другої спроби облили фекаліями. 33-річний нападник вилив на Халаменду відро нечистот, коли той сідав в автомобіль поблизу ринку.

Тоді Ігор Халаменда заявив, що в нападі підозрюює тих же людей, які облили нечистотами нардепа Шевченка.

«Я думаю, що поліція співпрацює з цими асенізаторами. Пів року назад ті ж люди облили Олександра Шевченка. Ці ж люди організували таке ж зі мною», – сказав Ігор Халаменда.

На виході з ринку на Халаменду таки вилили відро лайна (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.