Кримінал Світ

“Це роблять ті, кому вигідно їх позбутися”, – адвокат про звинувачення бійців “ПС” у злочинах на Франківщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 12 січня, очільники прокуратури та поліції Івано-Франківської області заявили, що бійці “Правого сектора”, яких затримали за бійку на Драгобраті, причетні до кількох злочинів на Івано-Франківщині. Віктор Шкутов уточнив, що йдеться про хуліганство, незаконне зберігання зброї, крадіжку авто та викрадення людини.

Нагадаємо, 10 січня, в Закарпатській області  сталася масова бійка із застосуванням зброї. У ПС підкреслили, що заклад, у якому виникла сутичка, належить жителям Донецької області.

115865[1]

Адвокат Владислав Добош, який взявся захищати бійців у суді в Ужгороді, вважає, що справи проти активістів “ПС відкрили, аби пошвидше “розправитися” із бійцями “Правого сектора”.

Як з’ясував “Репортер”, серед затриманих:

23-річний Василь Малкович “Хорват”, родом із села Вижній Березів Косівського району. Начальник оперативного штабу, один з організаторів та перший офіційний командир 5-го ОБАТ ДУК ПС, керівник блокади Криму від “ПС”, поранений у зоні АТО.

А також – 28-річний Василь Василинюк “Цвік” з Івано-Франківщини. Боєць 5-го окремого батальйону ДУК Правий сектор. 14 жовтня 2014 року був поранений на сході.

До теми. Адвокат показав фото побитих бійців “Правого сектора”

“Порушені кримінальні справи у Львівській та Івано-Франківській областях. Уявіть собі, людину затримали, вона перебуває у поліції Ужгорода. У цей же день у різних областях проти неї порушуються ще три кримінальні справи. То звідки повинна була піти команда?”, – риторично питає адвокат.

До теми. “Їх тримали зв’язаними на снігу півтори години, били, лише потім викликали поліцію”, – адвокат бійців “ПС”

Добош не відповів однозначно, чи самі бійці спростовували свою причетність до злочинів.

“Якщо буде пред’явлена підозра, то будемо розбиратися по закону. Те, що поліція і прокуратура кажуть, що бійці “Правого сектора” причетні до тих злочинів – так можна казати про будь-яку людину, приписавши їй бозна-що. Ця справа має виключно приватний характер. Аби розправитися з хлопцями, починають підключати політику і дають дурні команди. Це роблять ті, кому вигідно позбутися хлопців”.

“Зараз їду до Києва, збиратиму усі необхідні докази, адже підстав тримати хлопців у СІЗО немає”, – додав Владислав Добош.

Керівник облуправління Національної поліції Віктор Шкутов запевняє, що злочини на Косівщині вчинили бійці “Правого сектора”, причетні до бійки на Драгобраті:

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні