Кримінал

24-річного франківця посадили на три роки за контрабанду наркотиків

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вступив у законну силу вирок Івано-Франківського міського суду, яким 24-річного жителя Івано-Франківська визнали винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 305, частиною 2 статті 307 Кримінального Кодексу України.

1233

Влітку 2014 року безробітний франківець встановив зв’язок з чоловіком, який проживає в одній з країн західної Європи, де має доступ до нарковмісного препарату «Subutex». Зловмисники домовились, що препарат надсилатимуть в Україну через приватних перевізників, ховаючи у багажі.

5 серпня 2014 року молодий чоловік одержав з-за кордону обумовлену посилку з наркотичним засобом, після чого його затримали співробітниками СБУ. При огляді вмісту багажу співробітники СБУ помітили, що заводські упаковки зернової кави та кукурудзяних пластівців пошкоджені, тож не дивно, що всередині замість продуктів харчування виявилися пігулки «Subutex» у кількості 1396 штук.

Обвинувачений визнав свою вину, а обвинувачення пом’якшило вимоги щодо його покарання. Відтак, молодого чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі з конфіскацією предмету контрабанди, та з конфіскацією належного йому майна.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.