Історія Статті

Легенди Станиславова. Пограбування на Береговій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Якось у товаристві зайшла розмова про злочини, що трапились у Франківську. Серед нас був один чоловік, що багато років пропрацював у міліції. Він згадав найтупіше пограбування, що трапилось у його практиці.

На вулиці Береговій, неподалік фізкультурного корпусу університету нафти і газу, стоїть будинок 34 а – звичайна панельна п’ятиповерхівка. У дев’яностих роках на першому поверсі мешкала типова сім’я – тато, мама, двоє дітей. Часи були непевні, заводи й фабрики позакривались, тож, аби утримувати родину, глава сім’ї поїхав на заробітки за кордон. Згодом повернувся, заробивши трохи доларів, пише Репортер.

На вулиці Береговій, неподалік фізкультурного корпусу університету нафти і газу, стоїть будинок 34 а

Незабаром подружжя запросили на свято, неважливо на яке, нехай буде день народження. І ось, коли вони вже під’їжджали до ресторану на таксі, жінка згадала, що у поспіху вони забули подарунок. Машина розвернулась і поїхала назад, на Берегову.

Коли чоловік зайшов у під’їзд та вставив ключ у замок, то з подивом зауважив, що вхідні двері відчинені. Злодій, який був всередині, почув скрегіт замка й кинувся тікати у вікно, що виходило на протилежний бік будинку. Він відчинив раму та вискочив у двір, адже то був перший поверх. А далі сталася халепа.

Тоді ще не було металопластикових вікон, тож у всіх будинках стояли дерев’яні, що складалися з двох шиб, з’єднаних між собою шурупами. Газди перед тим помили вікна, а перед тим розкрутили шурупи, й лишили сохнути.Злодюжка сильно панікував, тому, відчинивши першу раму, не зауважив, що далі є ще одна. Відтак вистрибнув надвір разом зі склом.

Власник квартири негайно викликав міліцію. Ті приїхали доволі швидко й під розбитим вікном побачили кривавий слід. Він тягнувся уздовж будинку, завертав за ріг, заходив у сусідній під’їзд та завершувався перед дверима одного з верхніх поверхів. Зайшовши у помешкання, міліціо­нери застали там переляканого сусіда-навідника та його порізаного друга.

Отже, злочин розкрили блискавично. Як потім жартували – по кривавих слідах.

Автор: Іван Бондарев
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.