Гроші

Зробіть свій вклад у підтримку України – сплатіть за газ вчасно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кожна сплачена гривня – це гарантія забезпечення газом українців та сплачені податки на підтримку економіки України.

У березні, попри війну, паперові рахунки за газ надійдуть клієнтам ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” вчасно. Після 11 числа люди отримають їх поштою, пише Репортер з посиланням на пресслужбу газовиків.

газ новини Івано-Франківська

Важливо: для оптимізації друку та логістики у цей надскладний для країни час, рахунки за розподіл та спожите блакитне паливо будуть знову надруковані разом.

Попри те, що ви отримаєте паперові рахунки, ми закликаємо усіх наших клієнтів розраховуватися онлайн. Адже це не лише безпечно, але й більш вигідно — наша команда досягла домовленостей з платіжними системами й тепер при оплаті онлайн комісія становитиме не 1,5%, а 0%, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Сплатити онлайн можна за допомогою:

Інформація для оплати за спожитий газ вже є у viber-боті ТВІЙ ГАЗЗБУТ і 104.ua.

Кожен з нас зараз несе службу на своєму фронті, наш — енергетична безпека українців, – пишуть газовики. – Розуміючи надзвичайну важливість того, щоб усі українці отримували блакитне паливо, ми докладаємо максимум своїх зусиль. Ми постачаємо газ у повному обсязі всім нашим клієнтам без винятку, навіть тим споживачам, які зараз не мають можливості сплатити за газ.

Щоб ми й надалі могли продовжувати постачати газ, закликаємо усіх, хто має таку можливість, продовжувати сплачувати рахунки. Тим самим ви допомагаєте тим, хто через війну такої можливості не має.

Слава Україні!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.